Corendon Alanyaspor hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde Kasımpaşaspor ile 3-3 berabere kalarak haftayı 1 puanla kapattı.

Erdoğan hoca basın açıklamasında, “Çok üzgünüz, Fenerbahçe maçıyla telafi ederiz” demiş. Hayret hocam, puan cetveline bir bak Allah aşkına. Fenerbahçe 4 karşılaşmada 4+4 yaparak puanını 12 çıkartarak şu an zirvede yer alıyor. Bu takımı nasıl gözüne kestiriyorsun bilemiyorum. Hocam inşallah dediğin olur da, bizi de sevindirmiş olursun. 

Takımın 79. dakikaya kadar 3-1 galip. Buradan 2 puanı kaybediyorsun. Ya hocam, galipsin. Neden oyuncu değiştirmeye gerek duydun? Oyuncular sakatlanmadı ve yorulmadı. Kurmaylarından yardım veya görüş almıyor musun hocam?

Erdoğan hocam takımı sahaya çıkartırken cesaret ver. Oyuncular motive olsun. Takım iskeletini kuramadım dersen ona da inanırım. Neden diyeceksin? Takımdan transfer olanlar var ve de yeni transferler yapılıyor.

Hocam sen, sen ol sahada galipsen oyuncu değiştirmeyi düşünme. Neden diyeceksin? Takımın motivesi bozuluyor. Haydi hayırlısı diyorum. Önümüzdeki hafta sonu 24 Eylül’de sahamızda misafir edeceğimiz Fenerbahçe’den 3 puan alarak bir oh çekmiş oluruz.