3. Lig temsilcimiz Armoni Alanya Kestelsopr'un Nevşehir Belediyespor ile Milli Egemenlik stadyumunda yaptığı müsabakayı 90 dakika boyunca izleme şansım oldu. Kale arkasında Kestelspor'u 90 dakika boyunca destekleyen taraftar vardı. Ellerine sağlık, iyi ki varsınız. 

Nevşehir Belediyespor'un taraftar grubu gelmişti. Takımlarının 3 puanı var ve kulüp 15'nci sırada. Yani son sırada olmasına rağmen takımlarını deplasmanda da yalnız bırakmadılar.

Karşılaşmayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kulüp Başkanı Levent Uğur, kulüp yöneticileri ve bazı sporseverler tribünden izlediler.

Süper Lig Temsilcimiz Corendon Alanyaspor'un karşılaşmalarına gelen vatandaşlarımız Kestelspor'u da yalnız bırakmasınlar. Stad şehir merkezinde. Sahilde böyle bir stad dünyanın hiçbir yerinde yok ve de karşılaşmayı ücretsiz izleyebiliyorsunuz.

Hani derler ya, bir elin nesi var iki elin sesi var.

Kestelspor'un maçlarını Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu izliyor. Takım deplasmanda olmayınca hiç kaçırmıyor. Dün hava çok mükemmeldi. Bazı sporsever vatandaşlar eşleriyle, çocuklarıyla maçı izlediler.

Haydi hep beraber Alanya'da oynanacak olan maçlarda Kestelspor'u yalnız bırakmayalım.