Corendon Alanyaspor 10'ncu haftada kendi sahasında Sivasspor'a 2-1 mağlup olması ve Teknik Direktör Ömer Erdoğan'ın istifa etmesinden sonra teknik adam arayışına girdi.

Alanyaspor yönetimine iddiaya göre, eski A Milli Takım Direktörü Stefan Kuntz menajer aracılığıyla göreve hazır olduğu mesajını verdi.

Corendon Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu ile toplantı yaptıktan sonra bence bu hafta sonu deplasmanda 6 Kasım Pazartesi günü oynayacağımız Kayserispor karşılaşması öncesine kadar hocayla anlaşabilir. 

Başkan Hasan Çavuşoğlu bu sefer hoca arayışında ince eleyip sık dokuyacaktır. Çavuşoğlu sürpriz yapabilir. Yabancı teknik adam arayışında olmadığı gibi yerli hoca arayışına girdi sanırım. Başarılı, çok değerli yerli hocalarımızın birçoğu boşta. İsim vermek istemem ama bu saatten sonra Çavuşoğlu kaliteli hoca getirmek için mesaisini sürdürüyor. Hiç kimse merak etmesin, Alanyaspor'un başına mutlaka kaliteli teknik adam getirilecektir.

Alanyaspor, Süper Lig’in en renkli kulüplerinden olup bu takıma her teknik adam ve oyuncu gelmek ister fakat takım kaliteden hiçbir zaman vazgeçmez.

Bunu yazmadan geçemeyeceğim, Alanyaspor hiçbir zaman Teknik adamları göndermez. Kendileri istifa ya da bırakırlarsa gidebilir. Hatta başkan istifa eden tüm teknik adamları teşekkür plaketiyle göndermiştir.