Trendyol Süper Lig'de geçtiğimiz 8'nci haftada Corendon Alanyaspor kendi saha ve seyircisi önünde zor da olsa Fatih Karagümrük'ü 2-1 mağlup ederek haftalar sonra ikinci galibiyetini alarak hanesine 3 puan yazdırmıştı.

Evet gelelim Corendon Alanyaspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan'a. Fatih Karagümrük karşılaşmasını görevim olan basın tribününden izledim ve de hayretler içinde kaldım. Fatih Karagümrük bizden kötü. Biz de onlardan kötüyüz. Sanki futbolcular çok yorgun gibi hissettim. Hele 9 numaralı oyuncu var. Sahada gezinip durdu. Ben anlamıyorum, bu oyuncular kendilerine hiç mi bakmıyorlar?

Corendon Alanyaspor, Süper Lig takımlarının arasında övülen takım. Başkanıyla, yöneticisiyle, değerli iş adamları görev yapıyor. Kendi yağı ile kavrulan bir takım. Karşılaşmada takımın kötü oynadığını görmesi üzerine Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu izlediği yerden ayağa kalkarak sahadaki oyunculara adeta ateş püskürdü. Haklı da başkan yerden göğe kadar haklı. Uğraş didin, bütün zamanını kulübe harcayan başkan Çavuşoğlu’na hak verdim.

Sayın Ömer Erdoğan takımını milli arada çok iyi çalıştırman lazım. Bazı oyuncular bana göre ya formsuz ya da maça hazır değillerdi. Hatırlatmadan geçemeyeceğim. Oyuncularına bol bol şut çalışması yaptır. Rakip kaleye vurduğu toplar auta gidiyor. Kocaman kaleyi nasıl görmüyorlar hayret, diyorum.

Deplasmanda zorlu rakip Trabzonspor ile karşılaşacaksınız. Eski hocası Abdullah Avcı geri döndü. Ben derim ki bu maça çok iyi hazırlanmalısın Ömer hocam. Bu saatten sonra mağlubiyet alırsan ortalık karışır. Bunu da iyi bilesin, diyorum. 

Şimdi bana diyeceksiniz ki bu köşe yazısını neden geç yazdınız? Onu da söyleyeyim. Biliyorsunuzdur, Gerçek Alanya Gazetesi’nin polis adliye yani asayiş haberlerine ben gidiyorum. Polisimize ve askerimize nazar değmesin. Alanya'da uyuşturucu operasyonlarına bizzat katıldığım için bu köşeyi biraz geç yazdım, en güzel günler sizlerin olsun.