Gecenin bir vakti bangır bangır müzik açarak, aracının egzozunu söküp bağırttırarak gezen, gece yatağında yatan insanları rahatsız eden anormal insan görünümlü müptezeller, sözüm size!!

Bir insan neden kendine sövdürür ki anlamak mümkün değil. Aslında bu şekilde gezmek toplum içinde dışlanan hor görülmüş, insani vasıfları zayıf olan insanların tercihidir. Kendini ispatlamaya çalışan, egosunu dizginleyemeyen, “işte ben de buradayım” tarifini bu şekilde yapan insanların göstermiş oldukları bu hareket kendilerine olan bakış açısını değiştirmediği gibi neden toplum tarafından dışlandığının da kanıtıdır.

Gece yatan çocukları uyandırmak, hastalara eziyet etmek, insanları rahatsız etmek sizin haddinize değil. Uslu uslu araç sürsen ara gaz çekmeye gerek yok. Zaten araba gidiyor. Camdan çıkıp bağırmaya gerek yok. Tüm Cengiz Kurtoğlu şarkılarını ezbere biliyoruz zaten. Gece vakti bunları yüksek desibelle bize tekrar ezberletme yoluna gitmeyin. Gerek yok yani.

Medeni toplumlarda gibi uslu uslu araç kullanın. Kafaya koydum, bu hafta Cuma Pazarı’nda ne kadar çerçöp, bozuk domates varsa toplayacağım, balkona istifleyeceğim. Camdan içini bir tutturabilirsem geçsin hadi bakalım bir daha kolaysa. 

Hadi kalın sağlıcakla…