Namı değer Rock olarak tanıdığımız Dwayne Jhonson, Deadpool olarak tanıdığımız Ryan Reynolds ve Wonder Woman olarak tanıdığımız Gal Gadot kadrosundan oluşan bir hırsızlık yarışı filmi.

Bir tarafta ben dünyanın en iyi hırsızıyım diyen ve Deadpooldaki o komik karakterinden hala çıkamamış olan Nolan, diğer tarafta ise dünyanın en iyi hırsızı olduğunu kanıtlayan zekası ve cazibesiyle de seyirciyi ekrana kilitleyen Bishop. Bu iki ezeli rakibin arasında ve planlarında kendini nasıl bulduğu dahi anlamlandıramayan FBI ajanı John.

        Film John'ın Nolan'ı hapse tıkması ardından Bishop'un ikisini birden hapse tıkması ve sonunda da ikisinin hapisten beraber kaçması gibi bi olay örgüsüyle devam ediyor. Daha çok John ve Nolan'ın serüvenlerini izlediğimiz filmde güldüren sahneler diz boyu. Hatta ben birçok sahnesinde kahkaha da attım diyebilirim.

       E tabi konu kovalamaca-kaçmaca şeklinde ilerlediği için seyirci olarak her zaman elimiz hep yüreğimizde. Komik olan yanı ise, tam ah işte şimdi yakalanıyorlar dediğim yerde hep yakalanmaları. 

       Efsanevi Kleopatra'nın 3. yumurtası çalma amacıyla başlayan film bi arkadaşlığın başlaması, aşkın alevlenmesi, cazibenin yükselmesi ve dost kazıklarıyla devam ediyor.

       Film bana seyir keyfi verdi. Benim için izlemesi komik ve eğlenceliydi. Özellikle sonunu ayrı beğendim. Vakit geçirmek için izlenebilecek bir film.