Başkan Böcek’ten taksi esnafına müjde Başkan Böcek’ten taksi esnafına müjde

– Kemal Cengiz

AK Parti’de 17’si büyükşehir olmak üzere 48 ilin belediye başkan adayları açıklandı. ATO Congresium'da düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı’nda 17’si büyükşehir olmak üzere 48 ilin Belediye Başkan Adayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak 3 dönemdir Kepez Belediye Başkanlığı yapan Hakan Tütüncü ilan edildi. Tütüncü yapmış olduğu ilk açıklamada “15 yıllık belediyecilik tecrübemizle, bilimsel bilginin ışığında oluşturduğumuz yol haritalarımızla Antalya'nın gelecek yolculuğuna hazırız” dedi. 
MHP’den 3. Dönem için yeniden aday olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Tütüncü’yü yayınladığı bir mesajla tebrik etti. Yücel, mesajında “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Cumhur İttifakımızın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Sayın Hakan Tütüncü’yü tebrik ediyor, bu kutlu yolculukta kendisine başarılar diliyorum. 
Antalya’mız ve Alanya’mız için el ele, canla başla çalışacağız. Birliğin gücüyle; herkes için, herkese göre belediye diyeceğiz. Birlikte başaracağız. Yolumuz açık olsun.” dedi.