Alanya Belediyesi ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Demirtaş Mahallesi’nde ‘Cumhur İttifakı Birlik ve Beraberlik Yemeği’ düzenledi.

31 Mart 2024 yerel seçimlerine yönelik çalışmalarını sürdüren Başkan Yücel’in Cumhur İttifakı paydaşları ile birlikte Demirtaş ve çevre mahalle halkı ile buluştuğu organizasyonda 10 yıllık proje hizmetleri anlatan video yayınlandı. 

MUHTAR YÜKSEL: HİZMET DEYİNCE AKLA YÜCEL GELİYOR

Yemeğin ardından kürsüye çıkan ilk olarak Demirtaş Mahalle Muhtarı Mustafa Doğrul çıktı. Muhtar Doğrul, göreve geldiği günden bugüne birçok yatırımı Alanya Belediyesi’nin desteği ile hayata geçirdiklerini belirterek sorunların çözümü için her zaman yanlarında olan Başkan Yücel ve ekibine teşekkür etti. 

Osman Özçelik: Başaramayacağımız proje yok  Osman Özçelik: Başaramayacağımız proje yok 

Alanya Muhtar Derneği Başkanı ve İspatlı Muhtarı Hasan Yüksel, “Hizmet deyince, en fazla proje üreten başkan deyince akla Sayın Adem Murat Yücel gelmektedir. Ben hizmet yapanı savunuyorum. Kurulduğu günden beri alamadığı hizmeti 10 yılda alan mahalleler var.  Alanya’nın tüm köylerine yapılan hizmetleri görüyorum, Başkan Yücel’i kutluyor ve yanında olduğumu belirtiyorum” dedi. 

IŞIK: ERDOĞAN VE BAHÇELİ’Yİ MAHCUP ETMEYECEĞİZ 

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı’nın Antalya’daki bir program dolayısıyla katılamadığı organizasyonda AK Parti İlçe Başkan Vekili Alaaddin Işık konuştu. “Yine bir seçim, yine bir zafer vakti.” diyen Işık, Alanya’da Adem Murat Yücel, Antalya’da Hakan Tütüncü’yü kazandırarak Cumhur İttifakı’nın gücünü göstereceklerini söyledi. Işık, “Hem Alanya, hem Antalya altın çağını yaşayacak. 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi mahcup etmeyeceğiz, birlik ve beraberlik içinde çalışıp başaracağız” diye konuştu. 

SÜNBÜL: ÇALIŞAN BİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ VAR

Başkan Yücel’in geçen hafta baba ocağı Kestel’den verdiği seçim startının ardından kırsaldan merkeze çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirten MHP İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, “Çalışkan bir belediye başkanımız var” diyerek Alanya’nın her köşesine hizmet götüren Yücel’in yeniden seçilmesi için gerektiğini vurguladı. Sünbül, “Başarıyla 10 yıldır Alanya Belediye Başkanlığı yapan Alanya’nın öz evladı Adem Murat Yücel’i gece gündüz çalışıp tekrar belediye başkanı yapacağız. Antalya’da da üç dönemdir Kepez’i çok iyi yöneten, belediyeciliği çok iyi bilen Hakan Tütüncü başkanımızı 19 ilçeyi kucaklayacak şekilde hep beraber çalışacağız” diyerek Alanya’da Yücel, Antalya’da Tütüncü’nün kazanması için gerektiğini söyledi.