Özçelik hayırlı olsun dileklerini kabul etti Özçelik hayırlı olsun dileklerini kabul etti

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel’in 2024-2029 projelerini ve belediye meclis üyelerini tanıttığı lansman toplantısı gerçekleştirildi. Atatürk Spor Salonu’ndaki lansmana Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP Antalya İl Başkanı Onur Temel, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti MKYK Üyesi Kuddusi Müftüoğlu, AK Parti İl Başkanı Ali Çetin, MHP Alanya İl Başkanı Mustafa Sünbül, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, Cumhur İttifakı Alanya Belediye Meclis Üyesi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Lansmanda konuşan MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Alanya’nın yıllardır özlemi olan il konusuna da değindi. Başkan, “Ben de MHP’li milletvekilleri ile onlar adına da söz veriyorum ki, Alanya’nın plaka numarasının 82 olması için ve bizim 100 il, bin ilçe sloganımıza ek olması için, Alanya’mız için TBMM’de il olması için çalışmaya söz veriyorum. Kendi adıma diyorum ki Alanya için, 82 plaka için uğraşmazsam gök girsin, kızıl çıksın” diye konuştu. 

“ALANYA HER YÖNÜYLE İL OLMAYI HAK EDİYOR”
Lansmanda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir de konuşmasında Alanya’nın il olması konusunda açıklamalarda bulundu. Alanya her yönüyle il olmayı da hak eden bir ilçe olduğunu vurgulayan Özdemir, “Başkan Yücel, Alanya’ya bütün bu değerleri kazandırdığı gibi turizm noktasındaki gayretler ile Alanya’nın çok daha üzerindeki nüfusu da her sene burada ev sahipliği yapması hiç kuşku yok ki Alanya’nın bu anlamda il olmayı hak ettiğini ve bizim gönlümüzde de planlama olursa da ufkumuzda da vizyonumuzda da inşallah Alanya’yı bu hedefe ulaştırmayı başaracağımızın inancının ateşini yakmış durumda” dedi.