Sendikalardan Başkan Yücel’e eğitim teşekkürrü Sendikalardan Başkan Yücel’e eğitim teşekkürrü

MHP, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde adaylıkları kesinleşen 2 büyükşehir, 12 il ve 41 ilçe belediye başkan adayı olmak üzere toplam 55 adayın isimlerini açıkladı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, tarafından paylaşılan listede Antalya’dan 3 ilçe yer aldı. Bunlardan Alanya’da mevcut Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tekrar aday gösterilirken, Demre’den İbrahim Oğuz, Gazipaşa’dan ise Mustafa Aksoy aday gösterildi.
10 YILLIK SÜREÇTE ÜRETKEN BELEDİYECİLİK İLE HİZMET
Başkan Yücel’in adaylığının resmen ilan edilmesinin ardından MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, açıklamalarda bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin takdirleriyle 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Yücel’in yeniden aday gösterilmesinin hayırlı olmasını dileyen Sünbül, “2014 ve 2019’da yapılan seçimlerde ile birlikte MHP'li Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel, belediye başkanlığına seçilmişti. Ve geride kalan 10 yıllık sürede MHP'nin üretken belediyecilik anlayışıyla, kısıtlı ve dar imkânlara rağmen şehrin her noktasına, kırsaldan şehir merkezi, 102 mahalle ve 84 yaylamıza ciddi manada hizmet verilmiştir. Sayın Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel ve Cumhur İttifakımızın tüm unsurları ile inşallah 31 Mart 2024'teki seçimlerden de bir seçim zaferi ile çıkacağına inancımız tamdır” dedi. 
“CUMHUR İTTİFAKI OLARAK AZİMLE ÇALIŞACAĞIZ”
Açıklamasında Cumhur İttifakı’na da vurgu yapan Sünbül, “Partimizin ve Cumhur İttifakı ortağımız Ak Parti’nin bütün mensupları ile Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin de yeniden Cumhur ittifakı ile taçlanması için var gücümüzle bir ve beraber bir şekilde azimle çalışacağız.
Cenabı Allah’ın izni, milletimizin teveccühü ile Alanya Kalesi'nde kale burçlarına asılı olan 3 hilalli sancağımız 31 Mart'ta yapılacak seçimlerden sonra da bir dönem daha orada asılı kalacaktır. Cenabı Allah yar ve yardımcımız olsun. Cenabı Allah birliğimizi, dirliğimizi daim etsin” diye konuştu.