CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, CHP PM Üyesi Şengül Yeşildal, CHP’nin önceki dönem İlçe başkanları, geçmiş yıllarda görev yapan belediye meclis üyeleri, bölge yöneticileri ve mahalle temsilcileriyle buluştu. CHP ilçe binasında yapılan toplantıya mevcut yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri de katıldı. 

Mustafa Türkdoğan: Bundan sonra gözümüz üzerinde Mustafa Türkdoğan: Bundan sonra gözümüz üzerinde


“CİDDİ KAMPANYA HAZIRLIĞI YAPTIK”
Toplantıda açılış konuşmasını yapan CHP Alanya İlçe Başkanı Bülent Kandemir yerel seçimlere yönelik yapılan hazırlık çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdi. Kandemir, Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Özçelik ve parti yönetiminin uyumlu bir şekilde seçim çalışmalarını sürdürdüğünü ve ciddi bir kampanyası hazırlığı yaptıklarını kaydetti. Profesyonel bir siyasi danışman ve dijital medya ekibi ile çalışmaların hazırlandığını bildiren Kandemir, “Tüm örgütümüzle tek vücut olduk. Adayımız partimize çok yakıştı. Partililerimizden ve kamuoyundan bu yönde ciddi destek alıyoruz. 30 Ocak’ta Alanya Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenlenecek aday tanıtım toplantısı sonrasında tam kapasite ile saha çalışmalarına başlayacağız. Hazırlıklarımız büyük oranda tamamlandı” dedi.  
“TEK KİŞİYLE SEÇİM KAZANILMAZ”
CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik de CHP’li bir aileden geldiğini, doğduğu ve doyduğu Alanya’ya hizmet etmek için çok heyecanlı olduğunu, adaylığının kamuoyuna duyurulmasından bu yana Alanya’da yaşayan her kesimden aldığı olumlu tepkiler dolayısıyla motivasyonun daha da yükseldiğini söyledi. Özçelik, “Ben takım çalışmasına çok inanan birisiyim. Tek kişiyle seçim kazanılmaz. Belediye de yönetilmez. Bu seçimi CHP örgütü ve bana inanan hemşehrilerimiz ile birlikte kazanacağız. Benim sizleri mahcup edecek bir geçmişim, kararım ya da aldığım inisiyatifim yok. Beni tanımayan seçmenlerimizle, dostlarınızla, arkadaşlarınızla konuşurken rahatlıkla bana, dürüstlüğüme kefil olabilirsiniz” diye konuştu. 
CHP’Lİ YÖNETİCİLER BAŞARI DİLEDİ
Toplantıda söz alan önceki dönem CHP yöneticileri, yapılan hazırlıklara dair verilen bilgilerden çok mutlu olduklarını, Özçelik’in, kamuoyu nezdinde dürüstlüğü, başarılı yöneticiliği, insani ilişkileri dolayısıyla memnuniyet uyandırdığını, saha çalışmalarına katılmak için çok heyecanlı ve istekli olduklarını ifade ettiler. – CHP Alanya İlçe Teşkilatı / Bülten

Editör: DAMLA ERCİYAS