İYİ Parti Alanya'da bir istifa daha İYİ Parti Alanya'da bir istifa daha

Alanya Sanayi Sitesi'ndeki ziyaret turuna üç gündür ara vermeden devam eden CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik ile ekibi, esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinleyip, çözüme yönelik projelerini de anlattı. Sabah erkenden başlayan ve öğleden sonraya kadar süren zaman diliminde tüm esnafla görüşen Özçelik, sanayi sitesine gelen vatandaşlarla da sohbet etti. 
ALANYA İÇİN ARANAN KAN BULUNDU
Ziyaret turu esnasında bir oto tamirci çırağıyla konuşan Özçelik, "Meslek her zaman altın bileziktir. Dünyanın her yerinde geçerlidir" diyerek nasihatte bulundu. 
“ALANYA HER ALANDA IŞIL IŞIL PARLAYACAK”
Alanya’yı hep birlikte düze çıkaracaklarını ve bundan da hiçbir kimsenin endişe duymamasını söyleyen Özçelik, "Şehrimizin çok güzel günler görmesini istiyoruz. Bu amaçla ekibimizle yola çıktık. Bunun için de çok çalışacağız. Bugünün işini yarına bırakmak gibi bir lüksümüz yok. Bizim işimiz başlamak ve bitirmek. Geçmişte yapılan hatalardan dersler çıkarıp, şehrimize hep beraber sahip çıkacağız. Bizim dönemimizde Alanya, her alanda ışıl ışıl parlayacak. Mutlu ve gülümseyen bir Alanya’yı hepimiz hak ediyoruz" diye konuştu. Özçelik, esnaf ve vatandaşları, 18 Mart Pazartesi günü saat 15.00'da Alanya Belediye binası arkasında CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in katılacağı Alanya Buluşması'na davet etti. – CHP Alanya İlçe Teşkilatı / Bülten