-    Erkan Uysal 

CHP Alanya İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Güllerpınarı Mahallesi’nde bulunan seçim koordinasyon merkezinin açılışına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Antalya milletvekilleri Aliye Coşar, Cavit Arı, Sururi Çorabatır, CHP Parti Meclisi Üyesi Şengül Yeşildal, CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, CHP Alanya İlçe Başkanı Bülent Kandemir, CHP Alanya İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, partililer ile çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan organizasyonda İlçe Başkanı Bülent Kandemir, Antalya Milletvekili Aliye Coşar ve İl Başkanı Nail Kamacı ve CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Özçelik’in ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek vatandaşlara hitap etti. 36 gün kalan seçim sürecinde gece gündüz koşacaklarını söyleyen Böcek, “5 yıl süre içerisinde çalmadan, çaldırmadan, sizleri mahcup etmeden yolumuza devam ettik. Alanya’ya geldik. Halka saygımızdan, hangi görüş, düşünceden, kime oy verirlerse versinler 19 ilçe başkanını kendi belediye başkanı gibi göreceğimizi söyledik. Bu yollarda, caddeyle büyükşehir arasında kavgalar vardı. Vatandaşa saygımdan dolayı bu yolları, caddeleri hiç kimsenin siyasetine bakmadan vermiş bir arkadaşınızım” dedi.  
“SİZİ SEÇİMDE HATIRLAYANLARI SANDIKTA HATIRLAMAYIN”
Seçim zamanı gelip ahkam kesenlere ve Alanya’dan kazanıp başka yere yatırım yapanlara seslenen Böcek, “Bizi seçtiğinizde mazot 6 TL idi. Şimdi 45,5, 46 TL oldu. Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz. Buralara gelip kimse bizim çiftçilerimizi aldatmaya kalkmasın. Antalya’dan buraya gelen kadar 70’e yakın trafik ışığından geçtik. 21 yıldır hep hızlı trenden bahsederler. Seçim öncesi hızlı tren ihalesi yaparlar. Seçim zamanı sizleri hatırlayanları sizler de sandıkta hatırlamayın. Biz burada halkımızla, Özçelik ile yapmamız gereken ne varsa aynı azim ve kararlılıkla birlikte yapacağız” diye konuştu. 
“SİZLERİ ALDATMADAN YOLUMA DEVAM EDİYORUM”
Bazı belediye başkanlarının göstermelik hizmetler yapabiliyor olacağını söyleyen Böcek, “Buradan Berlin arasındaki mesafe 2 bin 901 kilometre. 3 bin 311 kilometre Antalya’nın, Alanya’nın her yerine su döşedik. 517 kilometre kanalizasyon döşedik. Arıtmaları burada da büyütüyorum. Şimdi 350 milyon TL’lik su ihalesini yaptık. Biz ne söz verdiysek fazlasını yapmaya devam ediyoruz. Milletin parasını millete harcıyoruz. Alanya’ya 2 milyar 781 milyon TL yatırım yaptık.  Önümüzde projeler var. 36 gün kaldı. Bunu seçim için söylemiyorum. Sizleri hiç aldatmadan yoluma devam ediyorum” ifadelerini kullandı. 
“70 TRAFİK IŞIĞINDAN GEÇİRİRKEN SIKILMADINIZ MI?”
Birilerinin parası ile köşeyi dönmeye gelmediğini, milletin parası ile millete yatırım yapmaya geldiğini ifade eden Böcek, “Günübirlik seçim meydanlarında ulaşımdan bahsedecek. Önce sorarlar. Siz 21 senedir ne yaptınız? Gazipaşalı, Alanyalı, Antalya’dan gelirken 70 trafikten geçirmeye sıkılmadınız mı diye sorar. Alanyalı hemşehrilerim de bunları soracaktır” dedi.   
“HERKESİN BELEDİYE BAŞKANIYIZ”
Hizmet ederken ayrım yapmadıklarını söyleyen Böcek, “Hizmet edilirken Alanya, MHP’li diye burayı cezalandırabilir miyiz? Yakışır mı bize? Biz hizmette hiçbir kimseyi ötekileştirmeden, hiç kimsenin görüşü, düşüncesi, inancı ne olursa olsun herkesin belediye başkanıyız. Bizim işimiz gücümüz Alanya, Antalya, Türkiye. Kendisini Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kabul eden, ezanımıza, al bayrağımıza sahip çıkan, cumhuriyetimizin değerlerine inanan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu mavi gözlü dev adamın devrimlerine inanan, AK Partililerin, ülkücülerinin, Türk milliyetçilerinin, herkesin, bütün vatandaşların oylarına talibiz” dedi. Böcek, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin ardından Alanya’dan ayrıldı.

Kaymakam Ürkmezer'den Başkan Özçelik'e ziyaret Kaymakam Ürkmezer'den Başkan Özçelik'e ziyaret