CHP lideri Özel: “Kusuru olan kim varsa gözünün yaşına bakılmaz” CHP lideri Özel: “Kusuru olan kim varsa gözünün yaşına bakılmaz”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Muhittin Böcek, Alanya’da büyük toplu taşıma araçlarının ulaşmakta zorlandığı kırsal bölgelerdeki vatandaşların mağduriyetlerini ortadan kaldırmak amacıyla Alanya’ya 6 midibüs tahsis edildi. Böcek’in 5 yıl önce değil, seçime 5 gün kala bu yaptığı bu tahsis eleştirileri de beraberinde getirdi. “Seçildikten tam 5 yıl sonra Alanya'yı hatırlayan Böcek, Alanya'nın kırsal mahallelerine lafta ulaşım mağduriyetlerini ortadan kaldırmak maksadıyla toplu taşıma araçlarını Alanya'ya gönderdiği duyurdu” diyen AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı sert açıklamalarda bulundu. 
İlçe Başkanı Tavlı, “Bugün basına yansıyan haberlerde, Alanya'da büyük toplu taşıma araçlarının ulaşmakta zorlandığı kırsal mahallelerde ulaşım mağduriyetlerinin giderilmesi maksadıyla 6 adet toplu taşıma aracının hizmet vermeye başladığı bilgisini üzülerek almış bulunmaktayız. 
Neden üzülerek diyorum, çünkü 2019 yılından bu zamana kadar görmezden gelinen, üvey evlat muamelesi gören bir Alanya var! 5 yıl boyunca düşünülmemiş, seçime bir kaç gün kala halkımızın gözünü boyamak maksadıyla gönderilen bu otobüsler tam bir fiyasko, acizlik, acemilik! 
Halkımız Allah'a şükür kör değil, neyin ne olduğu çok iyi biliyor. Muhittin Böcek çok iyi biliyor seçimi kaybedeceğini ki bu hareketi yaptı. 'Neredeydin daha önce Sayın Böcek' demez mi insan.
Merak etmeyin, Hakan Tütüncü Başkanımızın Antalya'mızın 19 ilçesi için özel olarak hazırladığı vizyon projeleri ile Antalya'nın altın çağını hep beraber yaşayacağız.”  dedi. AK Parti İlçe Teşkilatı / Bülten