MHP Alanya İlçe Teşkilatı'nın 9 Eylül'de düzenlenecek kongresinde, mevcut Başkan Mustafa Sünbül'ün diğer İl ve İlçelerde olduğu gibi tek aday olduğunu açıklayan MHP Antalya İl Başkanı Onur Temel," "Bizim tek adayımız Sayın Mustafa Sünbül'dür. Antalya'nın bazı küçük ilçelerinde değişiklik olabilir belki ama ilçelerimizde kongrelerimiz tek adayla yapılacak. Büyük ölçüde eski başkanlarımızla yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Tartışmalı satış kararı için Özçelik’e yetki verildi | İşte satılacak mülkler! Tartışmalı satış kararı için Özçelik’e yetki verildi | İşte satılacak mülkler!

Alanya'ya bazı basın kuruluşlarına yaptırılan haberlerde adaylığı gündeme gelen Refik Özdemir'in hakkında da konuşan MHP İl Başkanı Onur Temel,"Refik Özdemir'le konuşup, durumu anlattım ve saygı duyduğunu söyledi.' diyerek konuya açıklık getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanlığı'da mevcut başkanı Mustafa Sünbül’ün tek aday olarak katılacağı MHP Alanya İlçe Olağan Kongresi, 9 Eylül 2023’te saat 10.00’da Alanya Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenlenecek.

Editör: DAMLA ERCİYAS