Gelecek Partisi Antalya İl Başkanı Muhammet Acar, yerel yönetimlerden sorumlu İl Koordinatörü Funda Ural Antalya, Manavgat'tan gelen parti yöneticileri ve Alanya Belediye Başkan Adayı Mevlüt Demir'in de katılımıyla düzenlenen törende, ilçe başkanlığı mazbatası Yıldız Serdaroğluna takdim edildi. Yıldız Serdaroğlu, Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı’nda yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun liderliğinde ve Gelecek Partisi Genel Merkezi’mizin takdiriyle Alanya İlçe Başkanlığı görevine getirildim. Bu görev öncesinde partimize hizmet etmiş olan değerli arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Alanya Belediye Başkan Adayımız Mevlüt Demir ile birlikte Alanya’mızda dürüst, şeffaf ve adil bir siyaset anlayışını hayata geçirmek için çalışacağız. Alanya’mızın 102 mahallesinde Gelecek Partisi'nin vizyonunu, misyonunu ve hedeflerini anlatacağız. Alanyalı kadınların siyasette daha fazla yer alması ve seslerini duyurması için de çaba göstereceğiz. Bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için elimden geleni yapacağım. Alanya’mızın ve Türkiye’mizin geleceği için hep birlikte mücadele edeceğiz."
“KADINLAR SİYASETTE DAHA FAZLA SÖZ SAHİBİ OLMALI”
Kadınların siyasette daha fazla söz sahibi olması gerektiğini vurgulayan Serdaroğlu, "Kadınlar siyasetin içinde olmalı. Çünkü kadınlar toplumun yarısını oluşturuyor. Kadınların sorunlarına ve taleplerine daha iyi cevap verebilmek için kadınların siyasette etkin görev almasını sağlamak istiyorum. Gelecek Partisi olarak kadınların güçlenmesi için çalışacağız" dedi. – Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı / Bülten

Başkan Yücel’den Yeni Oto Galericiler Sitesi müjdesi Başkan Yücel’den Yeni Oto Galericiler Sitesi müjdesi