Devlet Bahçeli: UEFA kararından vazgeçmezse Milli Takım Hollanda maçına çıkmasın Devlet Bahçeli: UEFA kararından vazgeçmezse Milli Takım Hollanda maçına çıkmasın

Yerel seçim öncesi Cumhur İttifakı, Alanya’nın batı bölgesinde tüm paydaşlarını buluşturuyor. Ak Parti Konaklı Mahalle Başkanı Emre Uyar’ın yarın saat 16.00 ile 19.00’da vereceği yemeğe Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, MHP İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, iki partinin yöneticileri, meclis üyeleri, mahalle başkanları ile partilere gönül veren isimlerin katılması bekleniyor.

Uyar’ın düzenlediği yemekten sonra saat 19.00 ile 20.00 arasında da Cumhur İttifakı’nın paydaşları yerel seçim öncesi zirvede buluşacak. Birlik ve beraberlik mesajlarının verilip, yeniden zafere ulaşılması için izlenecek yol haritasının da belirleneceği seçim öncesi MHP’li Sünbül ile Ak Partili Tavlı, etkinliğin yapılacağı Konaklı Düğün Salonu’nda incelemelerde bulundular. MHP’li Sünbül ve Ak Partili Tavlı, tüm partilileri ve vatandaşları yemeğe ve programa davet ettiler.

Editör: DAMLA ERCİYAS