Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Antalya Buluşması Aday Tanıtım Toplantısı’nı düzenlediği Cam Piramit, gövde gösterisine sahne oldu. CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in katılımıyla gerçekleşen toplantıda Antalya’nın belediye başkan adayları tanıtıldı. Toplantıda CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik'in yanı sıra Parti Meclisi (PM) Üyesi Şengül Yeşildal, İlçe Başkanı Bülent Kandemir ile çok sayıda partili yer aldı. Salonu hınca hınç dolduran coşkulu kalabalık, tek tek sahneye davet edilen başkan adaylarını uzun süre ayakta alkışladı.


KAZANAN ALANYA OLACAK
Genel Başkan Özgür Özel ile özel bir görüşme yapan Özçelik, "Sayın Genel Başkanımıza öncelikle Alanyalı hemşehrilerimizin selamlarını ilettik. Kendisi de Alanyalı hemşehrilerimize selamlarını gönderdi. Genel başkanımız şehrimize büyük önem veriyor. Antalya’da olduğu gibi Alanya'da da vatandaşlarımızı CHP'nin sosyal belediyecilik anlayışıyla tanıştıracağız. Liyakatli kadrolarımızla en iyi hizmeti vatandaşlarımıza sunmak için çok çalışacağız. En iyi hizmeti vermek için halkımıza ve genel başkanımıza söz verdik” diye konuştu.  

Mustafa Türkdoğan: Bundan sonra gözümüz üzerinde Mustafa Türkdoğan: Bundan sonra gözümüz üzerinde

Antalya ilçe adayları ise şöyle açıklandı:
Akseki-İlkay Akça, Demre-Fahri Duran, Aksu-İsa Yıldırım, Alanya-Osman Tarık, Özçelik, Döşemealtı-Menderes Dal, Elmalı-Halil Öztürk, Finike-Mustafa Geyikçi, Gündoğmuş-Nurettin Sönmez, İbradı-Serkan Gedik, Kaş-Erol Demirhan, Kemer-Necati Topaloğlu, Kepez-Mesut Kocagöz, Konyaaltı-Cem Kotan, Kumluca-Mustafa Köleoğlu, Manavgat-Niyazi Nefi Kara, Serik-Kadir Kumbul, Gazipaşa-Mehmet Ali Yılmaz, Korkuteli-Mehmet Manavoğlu, Muratpaşa-Ümit Uysal.

Editör: KEMAL CENGİZ