CHP Alanya İlçe Başkanı Bülent Kandemir, yaptığı açıklamada “CHP’nin 31 Mart 2024 günü yapılacak yerel seçimlerde Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Özçelik’tir. Geçtiğimiz günlerde Alanya İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Sayın Osman Özçelik ile Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’i ziyaret etmiştik. Ziyaret sırasında genel başkanımız örgütümüzün oy birliğiyle yaptığı öneri bizim için çok kıymetlidir. Ayrıca, Sayın Osman Özçelik saygın bir iş insanıdır. Yılmaz bir Atatürkçüdür, yüksek motivasyonu ve ülkemize hizmet aşkı bizleri çok sevindirmiştir şeklinde konuştular” dedi. 
“NİHAİ KARARA BAĞLANDI”
Kandemir, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün yapılan Parti Meclisi Toplantısı’nda Sayın Osman Özçelik’in Alanya Belediye Başkanlığı nihai karara bağlandı. Alanya değişim istiyor. Alanya’da değişim zamanı çoktan geldi. Adaletli ve dürüst yönetim için, hemşehrilerimizin kaliteli yaşamı için, tüm çocuklarımızın zenginliği için, Alanya’mıza değer katmak için belediye başkan adayımız Osman Özçelik’tir” diye konuştu. 

Mehmet Şarani Tavlı: ASAT hiçbir bölgeye hizmet götüremedi Mehmet Şarani Tavlı: ASAT hiçbir bölgeye hizmet götüremedi

OSMAN ÖZÇELİK KİMDİR?
1 Kasım 1962 tarihinde doğumlu olan Osman Özçelik, ilk ve orta derece eğitimini Alanya’da tamamlamış, 1985 yılında Hacette Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Çalışma hayatına Özçelik Grup bünyesinde başlamıştır. Halen Grubun Yönetim Kurulu Başkanıdır. Alanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesidir. Özçelik, evli ve 2 çocuk babasıdır. – CHP Alanya İlçe Teşkilatı / Bülten

Editör: DAMLA ERCİYAS