Mustafa Köse, Alanya'ya geldi Mustafa Köse, Alanya'ya geldi

31 Mart 2024 yerel seçimlerine iki ay gibi bir süre kala CHP, adaylarını belirlemek üzere MYK'yı topladı. Bu toplantıda belirlenen isimler parti meclisine iletildi. Parti Meclisi'nde yapılan kapalı oylamada Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için mevcut başkan Muhittin Böcek'in adaylığı kesinleşti. 
Sosyal medya hesabından adaylığını gece saatlerinde duyuran Muhittin Böcek, “Beni yeniden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığına layık gören; başta Cumhuriyet Halk Parti’mizin Genel Başkanı Sayın Özgür Özel’e, MYK üyelerimize, Parti Meclisimize ve katkı koyan, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.


Böcek bugün CHP Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bir programla karşılandı. Karşılama programı öncesi sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Böcek, ‘Herkesin Başkanı’ ve ‘Ben sözümü Antalya’ma verdim’ sloganları ile seslendi. 
Böcek, yayınladığı videoda “Geliyoruz Antalya'm... Geliyoruz herkesi kucaklamaya. 'Herkesin Başkanı' olmak için çıktığımız yolda, ikinci 5 yıl için 'Herkesin Başkanı' olma sözünü yineleyerek geliyoruz. Antalya'mız için mücadele etmeye, gurur duyacağımız Antalya'yı inşa etmeye devam etme kararlılığıyla geliyoruz. Seninle kazanacağız Antalya'm. Yine birlikte başaracağız. Ben Sözümü Antalya’ma verdim” ifadelerine yer verdi.

Editör: DAMLA ERCİYAS