Alanya Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkan Nurhan Özcan liderliğinde, Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi'nin yeni atanan Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler'i makamında ziyaret etti. Ziyarete Alanya Esnaf Odası Başkanı Nuri Demir, Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir Göktepe, Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Velittin Yenialp, Alanya Harita Mühendisleri Odası Başkanı Abdullah Akbaş, ALKOD Başkanı Ömer Göker, Alanya TÜRSAB 2. Başkanı Kerim Yılmaz, Engelsiz Kent Meclisi Başkanı Esra Yemez katıldılar. Başkan Nurhan Özcan, Doç. Dr. Yılmaz Güler'e yeni görevinde başarılar dileyerek Alanya'ya hizmetlerinde kolaylıklar temennisinde bulundu.
“İŞ BİRLİĞİNİ SÜRDÜRECEĞİZ”
Nurhan Özcan, ziyaret sırasında Alanya Kent Konseyi'nin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Çalışma gruplarının hastane ile yakın iş birliği içinde olduğunu belirterek, gelecekte de bu iş birliğini sürdüreceklerini vurguladı. Nurhan Özcan, Alanya Kent Konseyi olarak hastane ile el ele vererek Alanya halkına daha iyi hizmet sunma hedefinde olduklarını ifade etti.
“ALANYA’DA UZUN YILLAR BULUNDUM”
Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler, nazik ziyaretlerinden dolayı Alanya Kent Konseyi'ne teşekkür ederek, her zaman iş birliğine açık olduklarını belirtti. Güler, Alanya'da uzun yıllardır bulunduğunu ve şehri iyi tanıdığını ifade ederek, başhekim olarak hizmet vermekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Özcan Başhekim Güler’e çiçek ve hediye takdim etti. – Haber Merkezi

ALKÜ’de astıma dikkat çekildi ALKÜ’de astıma dikkat çekildi

Editör: DAMLA ERCİYAS