-    Mehmet AL 
                                                                                                                                                                                                                              ‘Alanyaspor Okulumda Projesi’nin imza töreni kulüp tesislerinde gerçekleştirildi. Törene Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Corendon Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Alanya Minibüsçüler Odası Başkanı Paşa Özkan, Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Tefik Yılmaz, kulüp yönetim kurulu ve taraftar grubu temsilcileri katıldı. 
“ÖĞRENCİLERE TAKIM SEVGİSİNİ AŞILAYACAĞIZ”
İmza töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, proje hakkında bilgiler verdi. Projenin 2023 yılında sona erdiğini ve gelinen noktada bu projenin devam etmesi gerektiğini belirten Yılmaz, “Bu projeyi geliştirerek tekrar hayata geçirmek için toplanmış bulunuyoruz. Yeni süreçte öğrencilerimizin maçlara gidiş gelişleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecek. Taraftar durakları oluşturulacak. Öğrencilerimize küçük yaşlardan itibaren fair-play programını öğretmek, Alanya por’ a zarar vermeden müsabakaların nasıl izleneceğini göstermek ve takım sevgisini aşılamak amacıyla bu projemizi başlatmıştık. Biraz daha geliştirerek bu projemizi devam ettireceğiz” dedi. 
ÇAVUŞOĞLU: 20’DEN FAZLA OKULDA ETKİNLİK YAPTIK
Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu da, “Bu projenin ilk aşamasında 20’den fazla okulda etkinlik yapmıştık. Öğrencilerimizin stadyuma taşınması konusunda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in önemli destekleri olmuştu. Taraftar kitlemizi artırarak genç nesilden başlayarak takım sevgisini aşılamayı amaçlıyoruz. 400 bin nüfusu olan bir şehirde yaklaşık 2 bin seyircimizin olması oldukça düşündürücü bir durum. Bunun için taraftar sayısını artırmak bizim için çok önemli” diye konuştu. 
YÜCEL: ALANYASPOR’UN BÜYÜK KATKISI VAR
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise, “Şehir bir bütündür. Şehrimizin bu hale gelmesinde Alanyaspor’umuzun da büyük katkısı vardır. Turizm, tarım ve eğitimden sonra sporun başkenti de olan Alanya’da tüm halkımızın Alanyaspor’a destek vermesini temenni ediyorum. Projenin şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.  
“ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM”
Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer de, “Alanyaspor’un geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha iyi tanıtılmasını sağlamak ve öğrencilerimizin aileleriyle birlikte tribünlerde takımın yanında olmasını sağlamak çok önemli. Alanyaspor kent kimliği oluşturmak anlamında bizim için çok önemli bir marka. Alanya’nın sporda da bir başkent olması için herkes çalışıyor. Elini taşın altına koyan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tour Of Alanya Ucı 1. 2 Uluslararası Bisiklet Turu yapıldı Tour Of Alanya Ucı 1. 2 Uluslararası Bisiklet Turu yapıldı