Takım, Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken, Takım Menajeri Serdar Esen, Başantrenör Serkan Oğuz, yardımcı antrenörler, teknik heyet ve sporcuların katılımıyla çok güzel bir akşam geçirdi. Anjeliq Otel'in restoranında yenen yemekte takımın şu anki durumuyla ilgili fikir alış verişinde bulunuldu.
“AVRUPA HEDEFİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”
ABG Brand Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kalenderoğlu, yemekte yaptığı konuşmada, "Takımımız disiplinli ve özverili çalışmaları sayesinde her geçen gün başarı çıtasını yukarıya taşıyor. Takımımıza Avrupa Kupası hedefinde başarılar diliyorum" dedi.

Kargıcakspor liderlikteki yerini koruyor Kargıcakspor liderlikteki yerini koruyor


“ZORLU SÜREÇ BİZLERİ BEKLİYOR”
Kulüp Başkanı Mehmet Erken ise, "Önümüzde önemli maçlar var. Takımımızı zorlu bir süreç bekliyor. Bu süreci bir nebze olsun kolaylaştırmak onların moral ve motivasyonunu yüksek tutmak bizim birinci önceliğimiz. Bu anlamda sosyal aktiviteleri önemsiyor, şartlar dahilinde etkinlikler düzenliyoruz” diye konuştu. 
Erken ile Takım Menajeri Serdar Esen hoş bir atmosferde yenen moral yemeği için Başsponsor Brand Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kalenderoğlu'na teşekkür etti. Baş Antrenör Serkan Oğuz ise, bu tür faaliyetlerin oyunculara motivasyon kazandırma konusunda son derece faydalı olduğunu söyleyerek yemeği düzenleyen ABG Brand Group Yönetim Kutulu Başkanı Murat Kalenderoğlu'na takıma verdiği maddi manevi destekten dolayı teşekkür etti. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen yemek,  çekilen toplu fotoğraf ile son buldu. – Alanya Belediyespor / Bülten

Editör: DAMLA ERCİYAS