MEHMET AL(ÖZEL-HABER)

Alanya 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde hafta sonu görülen karar duruşmasına ‘Uyuşturucu Ticareti Yapmak’suçundan Alanya L. Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu olansanık Gökhan Ş. SEGBİS'le katılırken, avukatı ve tanık olan M.Ö hazır bulundu.

TANIK M.Ö: UYUŞTURUCUYU ANTALYA'DAN ALDI

Mahkemede tanık olarak dinlenen M.Ö., “Benim aracımla Gökhan'la beraber Antalya'ya gittik. ATM yanında birileriyle buluştu. Sonradan Alanya'ya gelirken araç içerisinde beraber metamfetamin içtik. Alanya girişinde Dinek Mevkii’nde polisi görünce Gökhan aldığı uyuşturucuları oturduğu koltuğun altına sakladı. Polis ekipleri durdurdu. Bizi araç içerisinden çıkartarak cep telefonumu aldı. Daha sonra araç içerisinde yaptıkları aramada koltuğun altında esrar ve metamfetiminibulduktan sonra gözaltına alarak emniyet müdürlüğüne götürdüler. Sorguda ise uyuşturucu maddelerin kimin olduğu sorulunca mecburen Gökhan'ın olduğunu söyledim” dedi. 

“BEN KİMSEYE UYUŞTURUCU SATMADIM”

Alanya’da yanan minibüs kullanılamaz hale geldi Alanya’da yanan minibüs kullanılamaz hale geldi

Duruşmada sanık Gökhan Ş. tutuklu bulunduğu cezaevinden SEGBİS'le verdiği ifadesinde, “Uyuşturucuyu kimseye satmadım. Kendim içtim. Kullandığım için pişmanım” diye konuştu. 

HAPİS VE PARA CEZASINA ÇARPTIRILDI

Alanya 2. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti ‘Uyuşturucu Ticareti Yapmak’ suçundan tutuklu sanık Gökhan Ş'nin 12 yıl, 6 ay hapis ve 25 bin TL adli para cezasıyla cezalandırılmasına, tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Editör: DAMLA ERCİYAS