ALKÜ’lü şampiyon Seren Ay Çetin: Dünyanın en iyisi olacağım ALKÜ’lü şampiyon Seren Ay Çetin: Dünyanın en iyisi olacağım

Alanya Belediyespor’da önemli bir görev değişikliği yaşandı. Daha önce Alanya Belediyespor Voleybol A Takımı'nın menajeri olan Serdar Esen, kulüp müdürlüğü görevine getirildi. Bu yeni göreviyle birlikte Esen, hem A Takım menajerliği hem de kulüp müdürlüğü görevlerini üstlenecek.
Mehmet Erken'in görevinden ayrılmasının ardından Kulüp Başkanı olan Faruk Konukçu, Serdar Esen’in yeni görevine atanması dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı. Başkan Konukçu, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Serdar Esen’in kulüp müdürlüğü görevine atanması dolayısıyla kendisini tebrik ediyorum. Voleybol A Takımımızın menajerliği sırasında gösterdiği üstün gayret ve başarıların, kulüp müdürlüğü görevinde de devam edeceğine inancım tamdır. Alanya Belediyespor olarak Serdar Esen’in bilgi ve tecrübesinden en iyi şekilde faydalanarak, daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.
Serdar Esen, kulüpteki uzun yıllara dayanan deneyimi ve spor yönetimindeki başarısıyla tanınan bir isim. Alanya Belediyespor’un daha da güçlenmesi ve başarılarını artırması için çalışmaya devam edeceği şüphesiz.
Alanya Belediyespor ailesi olarak, Serdar Esen’e yeni görevinde başarılar diliyor ve birlikte nice zaferlere imza atmayı temenni ediyoruz."

Editör: DAMLA ERCİYAS