Kestelspor Kulüp Başkanı Uğur: “Yaşanan olaylarla ilgili adli ve idari süreçleri başlatacağız” Kestelspor Kulüp Başkanı Uğur: “Yaşanan olaylarla ilgili adli ve idari süreçleri başlatacağız”

Kahvaltı etkinliğine Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken, teknik ekip, hocalar ve kulüp üyeleri katılım gösterdi. Gastro lezzetleri dolu masalarda, kulüp mensupları bir araya gelerek güç birliği mesajı verdi. Etkinlikte konuşan Başkan Mehmet Erken, "Burada, sadece görevli çalışanlar olarak değil, aynı zamanda kulüp olarak bir aile olduğumuzu bir kez daha hissetmek için bulunuyoruz. Bu tür etkinlikler motivasyonumuzu yüksek tutmamıza ve önümüzdeki zorlu müsabakalara daha iyi hazırlanmamıza yardımcı oluyor. Birlikte başarmak için buradayız ve bu birlikteliğin gücüyle daha büyük zaferlere ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.


SPORCULAR VE YÖNETİM TEŞEKKÜR ETTİ
Kahvaltı etkinliği, sporcular arasındaki iletişimi güçlendirmenin yanı sıra kulüp içindeki birlik ve beraberliği de pekiştirdi. Katılımcılar, birbirlerine olan güvenin arttığı bu tür organizasyonların takım ruhunu olumlu yönde etkilediğini vurguladı. Etkinlik sonunda sporcular, teknik ekip ve kulüp yönetimi, motivasyon kahvaltısının düzenlenmesine katkı sağlayan Küp Gastro Restoranı'na teşekkür etti. Gelecek müsabakalara daha motive bir şekilde hazırlanan Alanya Belediyespor Kulübü, başarı grafiğini yükseltme hedefi doğrultusunda kararlı bir şekilde ilerliyor. – Alanya Belediyespor / Bülten