"Artan nüfusa uygun spor alanları artırılmalı" "Artan nüfusa uygun spor alanları artırılmalı"

İlk devreyi 9 galibiyet, 4 mağlubiyet, 25 puanla 5. sırada tamamlayan Kırmızı- Beyazlı temsilcimiz ilk maçını 19 puanla, 8'inci sırada bulunan Cizre Belediyespor ile oynayacak. Maç, 6 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'de Atatürk Spor Salonu'nda yapılacak.
"SEYİRCİ BİZE GÜÇ VERİYOR"
Brand Group Alanya Belediyespor Erkek Voleybol Takımı Baş Antrenörü Serkan Oğuz, ilk yarıyı iyi bir oyunla kapattıklarını söyleyerek ikinci yarı ilk maç öncesi şu açıklamayı yaptı: 
"Güzel bir ilk yarıyı geride bıraktık, iyi bir oyunla kapattık. Savaşan, asla pes etmeyen bir sporcu ekibim var ve iyi bir kimyamız olduğunu düşünüyorum. İzleyenlere zevkli maçlar izlettik. Geriden gelip kazandığımız birçok set var. İkinci yarı daha zor geçecek. Birçok takım takviyeler yaptı. Eksikliklerini tamamlamaya çalıştı. Biz de eksik gördüklerimizi mükemmelleştirmeye çalışıyoruz. Hedefimiz ilk önce Play-Off’a, daha sonra elimizden geleni yapıp Avrupa’ya katılabilmek. Başkanımızın, menajerimizin, staffımın ve oyuncularımızın tek düşüncesi bu. İkinci yarıyı Cizre Belediyespor maçı ile kendi evimizde açıyoruz. Alanya halkı bizi izlemeye desteklemeye devam etsin. Alanya halkı yanımızda olunca, tribünleri doldurunca, heyecanımıza ortak olunca gerçekten bize güç katıyor. 6 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'teki maçımıza Alanya halkını bekliyoruz.” – Alanya Belediyespor / Bülten

Editör: DAMLA ERCİYAS