Alanya’da akaryakıt alan sürücüyü 141 bin TL zarara soktular Alanya’da akaryakıt alan sürücüyü 141 bin TL zarara soktular

2006-2012 yılları arasında Alanya Kaymakamlığı görevini başarıyla icra eden İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan, Alanya’ya geldi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret eden Hulusi Doğan, Alanya ve projeler hakkında sohbet etti. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Yücel, “Sayın Valimize kentimize kattığı önemli değerler için bir kez daha şükranlarımı sunuyor, nazik ziyareti ve hoş sohbeti için teşekkür ediyorum” dedi. 
Alanya’da görev yaptığı 6 yıl boyunca birçok kamu kurumu ve özel sektör temsilcisini bir araya getirerek dayanışma örneği ortaya koyan Doğan, birçok önemli ve başarılı projelerin gerçekleşmesini sağladı. 
Doğan, vakıf üniversitesi olan Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi’nin kuruluşu, Türkler Mahallesi’nde Aromatik Cennet Vadisi, Sapadere Mahallesi’nde Alternatif Turizm Merkezi Sapadere Kanyonu, İpekböcekçiliği ve İpek Üretimi Projesi, Kadın Konukevi gibi projelerde bulundu.

Editör: DAMLA ERCİYAS