A Milli Takım Teknik Direktörü Montella’dan Alanyaspor’a ziyaret A Milli Takım Teknik Direktörü Montella’dan Alanyaspor’a ziyaret

CUMHUR İTTİFAKI KARARINI VERMİŞ
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinde düzenlenen İl Başkanları Toplantısı öncesinde yaptığı konuşmada 2024 yerel seçimlerine yönelik mesajlar verdi. 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın başarısını hatırlatan Bahçeli, “Şimdi sırayı 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimi almıştır. Cumhur İttifakı kararını vermiş, mutabakata varmış, 31 Mart 2024 tarihi için yola koyulmuştur” dedi.” dedi. 
ARABOZUCU SİYASİ KULİSLERE KAPALI
MHP'ye yapılan aday adaylığı başvurularının sona erdiğini bildiren Bahçeli, kısa bir zamanda adaylarını belirleyip sahadaki çalışmalarını azim ve coşkuyla yaygınlaştıracaklarını belirten Bahçeli, MHP olarak ittifak ortağı AK Parti ile yapılan görüşmelerde 3-5 belediye hesabı yapmadıklarını ve Türkiye Yüzyılı’na odaklandıklarını vurguladı. Bahçeli, basit siyasi hesaplar, pazarlıklardan uzak, arabozucu siyasi kulislere kapalı olduklarının altını çizdi.