Alanya'da Cuma Pazarı için kuralar çekildi Alanya'da Cuma Pazarı için kuralar çekildi

 Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Kurban Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayımladı. Kaymakam Ürkmezer mesajında şu ifadelere yer verdi:  
“Değerli Alanyalı hemşehrilerim, güzelliklerin, iyiliklerin ve kardeşlik duygularının en yoğun şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramı’nı daha karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.
Bayramlar rahmetin, bereketin, yardımlaşma, dayanışma ve kenetlenme hislerinin en güzel şekilde yaşandığı mübarek günlerdir. Hepimiz için büyük önem taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramda küskünlükleri, kırgınlıkları bir kenara bırakarak bayramımızı kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz ve birbirimizle kucaklaşmalıyız. İlçemizde yaşanacak bayram yoğunluğu nedeniyle, şehrimize gelecek olan misafirlerimiz ve hemşehrilerimizin huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm tedbirleri aldık. Alanya’mıza tatile gelen ve burada yaşayan vatandaşlarımızdan ricamız ise bayramımızın acıya dönüşmemesi için trafik kurallarına mutlaka uymalarını ve gereken dikkati göstermelerini istiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemiz için canını feda etmiş şehitlerimizin ailelerinin, kahraman gazilerimizin, aziz milletimizin, vatandaşlarımızın ve tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve güzel bir Kurban Bayramı geçirmelerini diliyorum.” – Haber Merkezi                                                                                                                                   
                                                                                                                  

Editör: DAMLA ERCİYAS