‘Alanya Piyano Yarışması ve Festivali’ yarın başlıyor ‘Alanya Piyano Yarışması ve Festivali’ yarın başlıyor

Kaçak yapıya müsaade etmeyeceklerini vurgulayan Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik’in talimatıyla Dinek mevkiinde sahil kenarında bulunan ve Alanya’daki yamaç paraşütü yapan firmaların bilet satış ofisi olarak kullandıkları kulübeler, belediye ekipleri tarafından yıkıldı. Anadolu Birliği Partisi (ABP) Alanya İlçe Başkanı Şükrü Güneri, Alanya Belediyesi’nin sahildeki kulübeleri yıkmasına tepki göstererek paraşütçülerin turizm sezonunda mağdur edildiğini ifade etti. 
ÖZÇELİK’İN DEPOSU KAÇAK MI? 
Güneri, bugün de çektiği bir video ile Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik hakkında şok iddialarda bulundu. Başkan Özçelik’in Tosmur’da Dim Çayı yolunda bulunan işletmesinin tarım arazisi üzerinde olduğunu ve yapı ruhsatının olmadığını iddia eden Güneri, Başkan Özçelik’in ilk olarak kendi işletmesinin kaçak bölümlerini yıkmakla göreve başlamasının gerektiğini söyledi. 
GÜNERİ: YAPI RUHSATI YOK! 
Güneri, “Osman Tarık Özçelik’e ait bu deponun işletme ruhsatı var, yalnız tarım arazisi olduğu için yapı ruhsatı yok. Değerli başkanım, önce bir büyüklük yapıp gelip kendi deponuzu bir yıkın, hazine arazilerini bir boşaltın. Hazine arazilerini kiralamışsanız da bunun belgelerini kamuoyuna bir sunun. 
Siz de vicdan yok, ben bundan emin oldum. Vicdanınız varsa kimseye dokunmadan gelin burayı yıkın. Buranın yapı ruhsatı yok. Burayı yıkın, sonra bütün Alanya’yı yıkın. Ondan sonra sonuna kadar da arkandayım.” dedi.

Editör: DAMLA ERCİYAS