ATOR’un bültenine konuşan ANEX Topur, Pegas Touristik ve FUN&SUN uzmanlar, misafirlerinin erken rezervasyon yapmaya yeniden hazır olduğunu belirtiyor. Misafirlerin odaklandığı destinasyonlar ve oteller ise erken rezervasyon dönemi için iyi indirim verip satışlarını erken durduranlar oluyor.
Tayland başı çekiyor
PEGAS Touristik, şu anda Tayland rezervasyonlarının yoğunluklu olarak 1-1,5 ay öncesinden yapıldığını ancak 6 ay önce rezervasyon yapılan otellerin de bulunduğunu belirtiyor.
ANEX Tour ise erken rezervasyon satışlarının tartışmasız liderinin şu anda Tayland olduğunu açıkladı. Şirket, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri ve Sri Lanka’ya dönük erken rezervasyonların da iyi gittiğine dikkat çekti.

Antalya yeni bir rekor kırarak turizmde tüm zamanların en iyi başlangıcını yaptı! Antalya yeni bir rekor kırarak turizmde tüm zamanların en iyi başlangıcını yaptı!

FUN&SUN da Tayland’a işaret ederek bu destinasyona nisan ayına kadar rezervasyon aldığını bildirdi. Şirket, Türkiye, BAE ve Sri Lanka’ya da erken rezervasyon geldiğini belirtti. 

ATOR’un bültenine en fazla erken rezervasyon yapılan ülkelerin sıralaması şöyle:

Tayland
Türkiye
Mısır
BAE
Sri Lanka
Küba

(Kaynak: turizmgüncel.com)

Editör: DAMLA ERCİYAS