17. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri için binlerce vatandaş Gökbel Yaylası'na akın etti. Yaylaya Araçları ile çıkan binlerce vatandaş, yayla yolunda yoğunluğa neden oldu. Trafik yoğunluğundan dolayı herhangi bir karışıklık ve kaza olmaması için Alanya Belediyesi ve Jandarma ekiplerinin her türlü önlemi aldı. 


Yaylaya çıkan vatandaşlar, konser ve güreşler öncesi  giyecek ve yiyecek standlarında alışveriş yaptılar. Ayrıca Of Road Gösterisi, Hatıra Para Köşesi, Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri Fotoğraf Sergisi, Sahilden Yaylaya Yörük Obası, Geleneksel Yayla Çarşısı ve stantları gezdiler. 

Fatih Ürkmezer 2 kurumun personelini ödüllendirdi Fatih Ürkmezer 2 kurumun personelini ödüllendirdi


Araçları ile yaylaya çıkan vatandaş, lastik patlaması gibi aksiliklerle karşılaştı. Araçlarının lastikleri patlayan vatandaşları imdadına Köse Oto Lastik yetişti. Mobil Oto Lastik Tamiri aracı ile Gökbel Yaylası'na gelen Köse Oto Lastik sahibi Gökhan Çoban, vatandaşları yolda kalmaktan kurtarıyor. Çoban, organizasyon boyunca Gökbel Yaylası'nda vatandaşların kendisine 0536 994 71 09 numaralı telefonla ulaşabileceklerini bildirdi. 


Çoban ayrıca Alanya merkezde de mobil ve  Cikcilli Mahallesi 206 Sokak Çekiç Apartmanı No 6/A adresinde hizmet verdiğini belirtti.

Editör: DAMLA ERCİYAS