-    Mehmet AL 

Apartmanda 1,5 metre yılan bulununca ekipler alarma geçti Apartmanda 1,5 metre yılan bulununca ekipler alarma geçti

Antalya’da polis ekipleri tarafından Konyaaltı’nda uygulamalar gerçekleştirildi. Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla Konyaaltı’nın birçok noktasında uygulamalar gerçekleştirdi. Altınkum Mahallesi’nde yapılan uygulamada “İş Yeri Açma ve Çalıştırma, Çalışanlara Ait SGK Bildirimleri ve TABDK” belgelerini ibraz edemeyen bir işyerinde açık alkol satışının yapıldığı görülerek iş yeri hakkında adli ve idari işlem yapılarak kaçak alkol şişelerine el konuldu. 
10 TON MALZEME GÖREVLİLERE TESLİM EDİLDİ
Molla Yusuf Mahallesi’nde yabancı uyruklu şahıslara yönelik yapılan uygulamada 18 şahsa tebliğ yapılarak 11 şahıs İl Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezi’ne teslim edildi. Elde edilen elektrikli bisikletler, çek çek arabaları ve 10 ton geri dönüşüm malzemesi belediye görevlilerine teslim edildi. 
9 BİN 600 ADET MAKARON ELE GEÇİRİLDİ
Liman Mahallesi’nde yapılan şok uygulama ve NARVAS uygulamasında ise 5 adet silah, 56 adet fişek, bir miktar uyuşturucu madde ve 9 bin 600 adet dolu makaron ele geçirildi.
2 RUHSATSIZ TABANCA ELE GEÇİRİLDİ
Ruhsatsız silah taşıyabileceği değerlendirilen şahıslara yönelik yapılan uygulamada 2 şahsın üzerinde 2 adet ruhsatsız tabanca ve 1 adet şarjör ele geçirildi.