Alanya'da KOAH ve astım hastaları dikkat! İlçe Sağlık Müdürü'nden toz taşınımı uyarısı Alanya'da KOAH ve astım hastaları dikkat! İlçe Sağlık Müdürü'nden toz taşınımı uyarısı

Göreve geldiği süreden bu yana göz dolduran faaliyetlere imza atan Alperen Ocakları Alanya İlçe Başkanı Deniz Çalışkan, aktif bir siyaset izlemesi gözlerden kaçmadı. 

Geçtiğimiz aralık aylarında Alperen Ocakları Genel Merkezi’nden tam not alan Çalışkan, 31 Mart seçimleri öncesi Genel Merkez ve İl Başkanlığı tarafından Antalya’nın doğu ilçelerinden sorumlu İl Başkan Yardımcısı görevine getirildi. 

Ocak Başkanı Deniz Çalışkan, “Sayın Antalya İl Başkanımız Numan Çelik Beyfendinin taktirleriyle Antalya Doğu Bölgesinden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı Görevine atanmış bulunmaktayım. Öncelikle beni bu göreve layık gören saygıdeğer İl Başkanımız Numan Çelik’e şükranlarımı sunuyorum. Alanya İlçe Başkanlığı görevim devam edecek olup Antalya’nın doğu bölgesindeki Serik, Manavgat, Gündoğmuş, İbradi, Akseki, Gazipaşa ilçelerimizde Alperen Ocakları olarak teşkilatlanma çalışmalarımız başlamıştır. Yakın zamanda inşallah ilçe başkanlıklarımızı açacağız, Alperenler olarak her gün bir adım daha ileriye, bir insan daha kazanmaya gayret göstereceğiz. Her yerde biz, her yerde bizden birileri” dedi.