Alanya Belediyesi Başköy Mahallesi’nde vatandaşların düğün, toplantı ve çeşitli sosyal merasimler için kullanabileceği çok amaçlı bir salon inşa etti. Salon, bölgede yaşayan vatandaşların çeşitli merasimlerde hizmetinde olacak. Proje aynı zaman da içerdiği çocuk parkı ile mahalle sakinlerinin çocukları ile birlikte günlük olarak kullanabileceği bir sosyal yaşam alanı şeklinde tasarlandı.

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

Salon içerisinde bulunan parkta oyun oynayarak eğlenen çocuklar, parkı çok beğendiklerini belirterek, ”Her hafta sonu buraya gelip eğleniyor, oyun oynuyoruz. Adem Başkanı çok seviyoruz. Bu park içinde teşekkür ediyoruz.” diye memnuniyetlerini dile getirdiler.

MUHTAR KERİM KARAV’DAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

Razgatlıoğlu’nun yarışı Alanya’da dev ekranda izlenecek Razgatlıoğlu’nun yarışı Alanya’da dev ekranda izlenecek

Başköy Mahalle Muhtarı Kerim Karav da yeni yapılan salon ve oyun parkı için Başkan Yücel’e teşekkür ederek, “Başkanımız Adem Murat Yücel olmasa bu hizmetlerin hiç birini alamayız. Mahallemizin isteklerine ve taleplerine anında yanıt veren Başkanımız tüm mahallemizin kullanacağı bir alan oluşturdu. Burayı mahalle halkımız hem günlük olarak kullanabilecek hem de etkinliklerimizi burada gerçekleştirebileceğiz. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL: ”SOSYAL PROJELERE AYRI ÖNEM VERİYORUZ”

Sosyal projelere özel önem verdiklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Özellikle kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın yol, asfalt ve altyapı hizmetlerinin yanında sosyal aktivitelerini de yerine getirebilecekleri yaşam alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın da katkıları ile Başköy Mahallesi’nde çok amaçlı kullanılabilecek bir salon inşa ettik. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi. – Alanya Belediyesi / Bülten

Editör: KEMAL CENGİZ