Alanya’da safari kazası: 1 yaralı Alanya’da safari kazası: 1 yaralı

Kaza; Eski Hisar Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Willem Odding’in kullandığı 07 ATR 012 plakalı ATV’nin, yolun sağ tarafında park halindeki 07 LFA 05 plakalı otomobilin sol arka kısmına çarptı. Çarpmanın şiddetiyle ATV’yi kullanan Hollandalı turist Willem Odding olduğu yere düşerken, ATV’de yolcu olarak bulunan kızı Shirley Oding yola savruldu.

BABASI YERDEN KALKAMAYINCA GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Babasının yerden kalkamadığını gören genç kız, trafik ve sağlık ekipleri geldiğinde gözyaşlarına hakim olamadı. Yaralanan baba-kız 112 sağlık ekibinin olay yerindeki müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Kaza anı saniye saniyesine yol kenarındaki işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde, Hollandalı turistin kullandığı ATV’nin önünde bulunan bir başka ATV ile birlikte hızla gelip park halindeki otomobile çarptığı ve ATV’de yolcu olarak bulunan genç kızın yola savrulduğu görüldü. Yine görüntülerde kaza sonra ayağa kalkamayan babanın, kızını kontrol etmek için yanına oturur vaziyette sürünerek gittiği göründü. - İHA

Editör: DAMLA ERCİYAS