Dumandan zehirlenen köpekleri yaşatmak için kendi oksijen maskelerini verip kalp masajı yaptılar Dumandan zehirlenen köpekleri yaşatmak için kendi oksijen maskelerini verip kalp masajı yaptılar

Alanya Yenilikçi İş İnsanları Derneği (ALYİD) Yönetim Kurulu Başkanı Avni Erdoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kıbrıs Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu’nu ziyaret ederek enerji yatırımları konusunda görüş alışverişinde bulundular. Geçtiğimiz aylarda, ünlü Ekonomist Özgür Demirtaş’ı Alanya halkı buluşturarak büyük bir projeye imza atan ALYİD üyeleri, sektörel gelişmeleri yakından takip etmek ve bir dizi ziyaret gerçekleştirmek için Kıbrıs’a gitti. Dernek üyeleri ilk olarak Kıbrıs Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Bakan Amcaoğlu, “Anavatanımız Türkiye’den böyle kıymetli iş insanlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyduk. Turizmin başkentlerin birisi olan Alanya’nın bizde yeri çok önemli. Değerli iş insanlarımızla, özellikle enerji yatırımları konusunda fikir alışverişi yaptık ve Alanya’yı konuştuk. Kendilerine gerçekleştirdikleri bu nazik ziyaretten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
“VERİMLİ BİR GÖRÜŞME OLDU”
Ziyaretin ardından açıklama yapan ALYİD Başkanı Avni Erdoğan ise, “Derneğimize üye değerli iş insanlarımız ile birlikte güzel bir organizasyon için Kıbrıs’a geldik. İlk ziyaretimizi  Kıbrıs Ekonomi ve Enerji Bakanımız Sayın Olgun Amcaoğlu’na gerçekleştirdik. Verimli bir görüşme oldu. Alanya’mız, Turizmi ve Enerji yatırımları konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Bizleri çok güzel ağırladıkları için Sayın Bakanımız Olgun Amcaoğlu’na derneğimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Organizasyonumuz 3 gün sürecek ve önemli ziyaretler gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Editör: DAMLA ERCİYAS