Selde yaşamını yitiren Doktor Bağışlar Alanya’da defnedildi  Selde yaşamını yitiren Doktor Bağışlar Alanya’da defnedildi 

Rusya-Ukrayna savaşı sonucu özellikle Avrupa’da kış döneminde ortaya çıkacak enerji krizinin ardından gözler Türkiye’ye çevrilmişti. Türkiye’ye olan talep sonrası CNN Türk, konuyla ilgili yaptığı haberinde deneyimli turizmci ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem’e mikrofon uzattı. Erdem, emekli ve orta yaş üstünün Alanya ve Antalya’yı tercih edeceğini ifade ederek kış turizmi için sektörün yüreğine adeta su serpti. 
“KIŞIN DAHA DA ARTACAĞI ÖNGÖRÜLÜYOR”
Avrupa’daki enerji krizi turizmin seyrini de değiştiriyor. Özellikle Avrupa pazarını Antalya ve Alanya’ya yöneltti. Sezonu da uzatacak olan bu konuyla ilgili Alanya’nın deneyimli turizmcilerinden ALTSO Başkan Adayı Turizmci Eray Erdem konuyla ilgili CNN Türk’ün sorularını yanıtladı. Erdem, “Başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde enerji krizi had safhada. Kışın daha artacağı öngörülmekte. Enerji krizi baş gösterince başta emekli ve orta yaş üstünün tercihi Alanya olacak. Avrupalı tatilcileri kış turizmi için Alanya’mıza, Antalya’mıza bekliyoruz. Yaz mevsimindeki doluluk kadar olmasa da bu yıl Alanya’da turizm sezonunun daha hareketli olacağı değerlendiriliyor” dedi.