-    Mehmet AL 

Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatları doğrultusunda, İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince suç ve suçlularla mücadele etmek ve meydana gelen olayların faillerin tespitine yönelik son 1 ayda yapılan çalışmalarda ‘Kumar’ suçu kapsamında 2 işyerinde 5 şahsa ‘5326 Sayılı Kabahatler Kanunu'nun 34. Maddesine Muhalefet Etmek’ suçundan idari para cezası uygulandı.
 
11 HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ TUTUKLANDI
‘Yağma’, ‘Oto Hırsızlığı’, ‘İş Yerinden ve Kurumdan Hırsızlık’, ‘Açıktan Hırsızlık’, ‘Mabetten Hırsızlık’, ‘Motosiklet Hırsızlığı’ ve ‘Otodan Hırsızlık’ olmak üzere 19 ayrı olayın şüphelileri yakalandı. Adli makamlara sevk edilen şüphelilerden 11’i tutuklanırken, 9 şüpheli şahıs hakkında adli kontrol kararı uygulandı.
100 KEMARA İNCELENİP TRAKTÖR HIRSIZLARI YAKALANDI
İlçede 2 adet traktör çalınması olayında, 45 kilometrelik mesafede 100’den fazla kamera kaydı incelendi. İlçe Jandarma Komutanlığı ile birlikte yapılan çalışmalarda olayın 4 şüphelisi yakalanarak adli makamlara sevk edildi,
ARANAN 197 ŞAHIS YAKALANDI
Aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda ise, ifade ve adli para cezası ile aranan 86 şahıs dahil toplam 197 aranan şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslardan 111’i tutuklandı. Olaylarda 2 adet tabanca, 3 adet av tüfeği ve bu silahlara ait fişekler ele geçirildi.

Aracın içinde kadına şiddet uyguladı, gelen polise zorluk çıkardı! Aracın içinde kadına şiddet uyguladı, gelen polise zorluk çıkardı!

Editör: DAMLA ERCİYAS