MEHMET AL (ÖZEL-HABER)

Alanya 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen karar duruşmasına ‘Uyuşturucu Ticareti Yapmak’ suçundan tutuklu yargılanan Samet Y, Buket Ü. ve Enver E. tutuklu bulundukları Alanya L. Tipi Kapalı Cezaevi’nden SEGBİS'le avukatları ile birlikte katıldılar.

SAMET Y: SUÇSUZUM

Alanya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde ‘Uyuşturucu Ticareti Yapmak’ suçundan tutuklu yargılanan Samet Y. suçsuz olduğunu ve uyuşturucu satmadığını söyleyerek beraatini talep etti. Mahkeme heyeti sanık Samet Y’ye 'Uyuşturucu Ticareti Yapmak’ suçundan ve aynı suçu tekrar işlediği için indirim yapmayarak, 15 yıl, 16 ay hapis ve 32 bin 500 TL adli para cezasına çarptırarak tutukluluğunun devamına karar verdi. 

EVİNDEN EROİN ÇIKTI

Alanya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde aynı suçtan tutuklu yargılanan Buket Ü. de duruşmada uyuşturucuyu satmadığını, içici olduğunu söyleyerek beraatini istedi. Mahkeme başkanı Buket Ü’nün evinde yapılan aramada esrar ile birlikte eroin maddesi ele geçirildiğinden 'Uyuşturucu Ticareti Yapmak’ suçundan 12 yıl, 6 ay hapis ve 25 bin TL adli para cezasıyla cezalandırılarak tutukluluğunun devamına karar verdi. 

Eğlence mekanında çıkan yangın yürekleri ağza getirdi Eğlence mekanında çıkan yangın yürekleri ağza getirdi

“CEZAMIN ONAYLAMASINI İSTİYORUM”

Alanya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde ‘Uyuşturucu Ticareti Yapmak’ suçundan tutuklu yargılanan Enver E’ye mahkeme başkanı, “Uyuşturucu Ticareti Yapmak suçundan cezalandırılacaksın. Son sözün var mı?” diye sordu. Sanık Enver E. “İtirazım yoktur, cezamın onaylanmasını istiyorum” dedi. Mahkeme heyeti Sanık Enver E’nin ‘Uyuşturucu Ticareti Yapmak’ suçundan 10 yıl hapis ve 20 bin TL adli para cezasıyla cezalandırılarak tutukluluğunun devamına karar verdi. 

Editör: DAMLA ERCİYAS