Alanya’da 140 pazarcı kura dışı kaldı Alanya’da 140 pazarcı kura dışı kaldı

Gümüşkavak Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Kızılova Yayla Şenlikleri’nin 6’ncısı 6 Ağustos Pazar günü Gümüşkavak Yaylası’nda gerçekleştirilecek. Bin 600 rakımlı Kızılova Meydanı’nda bin metrekarelik alana ay yıldızlı gölgeli oturma alanı oluşturulurken, şenlik kapsamında düzenlenecek olan konserde ülkenin sevilen sanatçıları Ali Kınık ve Fahrettin Sönmez sahne alacaklar. 
ÇEKİLİŞTE ÖDÜLLER DAĞITILACAK
Şenlik alanına 5 Ağustos Cumartesi gününden itibaren katılımcılar gelip kamp kurabilecek. Kaplanhanı Yaylası’ndan sadece 4 kilometre mesafede olan Kızılova Meydanı'nda düzenlenecek şenlikte her sene olduğu gibi çeşitli yarışmalar düzenlenecek ve ödüller dağıtılacak.
MUHTAR SEZEL'DEN ALANYA HALKINA DAVET 
Gümüşkavak Mahalle Muhtarı ve Gümüşkavak Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yücel Sezel, Alanya halkını ‘6’ncı Kızılova Yayla Şenliği’ne davet etti. Sezel, “Gümüşkavak Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’mizin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kızılova Yayla Şenlikleri’nin 6’ncısını bu hafta sonu 6 Ağustos Pazar günü Gümüşkavak Yaylası’ndaki Kızılova Meydanı’nda düzenleyeceğiz. 5 Ağustos Cumartesi gelip şenlik alanımızda çadır kurabilirsiniz. Etkinliklerimiz 6 Ağustos Pazar saat 10.00’da başlayıp 17.00’de sona erecek. Kızılova Meydanı’nda hazırladığımız yaklaşık bin metrekare  ay yıldız gölgelikle tüm halkımızı ay yıldızın gölgesine davet ediyoruz” dedi. – Haber Merkezi
                                                                                                                              
                                                                                                                    

Editör: DAMLA ERCİYAS