Alanya’da Rus kadın canına kıymak istedi Alanya’da Rus kadın canına kıymak istedi

-    Mehmet AL 
Alanya'nın Tosmur Mahallesi’nde önceki gün akşam saatlerinde meydana gelen olayda iddiaya göre, sitenin altındaki ortak kullanım alanına restoran tarafından masa ve sandalye konulması nedeniyle işletmeci Mehmet Taşer ile anne S.P. eşi H.P. ve oğlu H.P arasında kavga çıktı. Site yöneticisi olduğu söylenen anne S.P’nin sitenin ortak kullanım alanına konulan masa ve sandalyeler nedeniyle Mehmet Taşer’i Alanya Belediyesi ve CİMER’e şikayet ettiği belirtildi. Çıkan kavgaya oğul H.P. ile baba H.P. ve anne S.P. de karıştılar. Kavgada restoran işletmecisi Mehmet Taşer (42), kardeşi Hüseyin T. (36) ve Abdullah S’yi (41) bıçaklayarak yaralayan oğul H.P. ile anne S.P. ve baba H.P. polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındılar. Kavgada yaralanarak Alanya Eğitim ve Araştırma ve Hastanesi’ne kaldırılan restoran işletmecisi Mehmet Taşer, kardeşi Hüseyin T. ve Abdullah S. tedavi altına alındılar. Kavgada bıçaklanarak ağır yaralanan Mehmet Taşer doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını kaybetmişti. Diğer yaralılarının tedavileri sürdüğü belirtildi.
ASAYİŞTEN YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ
Tosmur’da restoran önündeki meydana gelen 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin yaralandığı kavgada gözaltına alınan baba H.P., oğlu H.P. ve anne S.P. Asayiş Büro Amirliği’nde ifadeleri alındıktan sonra yoğun güvenlik önlemleri altında Alanya Adliyesi’ne sevk edildiler.  
ANNE: BELEDİYE GURUR DUYSUN
Bıçaklı kavgaya karıştığı iddia edilen anne S.P. Alanya Adliyesi’ne sevk edilirken basın mensupları görüntü aldığı sırada, “Belediye gurur duysun” diye karşılık verdi.

Editör: DAMLA ERCİYAS