Mehmet AL
Alanya'da gerçekleştirilen operasyonda elebaşılığını Umut Ayaz’ın yaptığı "Ayazlar" olarak bilinen Organize Suç Örgütü çökertildi. Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı ve Jandarma Genel Komutanlığı KOM Daire Başkanlığı koordinesinde; Antalya İl Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalar sonucu Antalya ve Çanakkale'de ayrı adrese düzenlenen operasyonlarda tefecilik, silahla nitelikli yağma, tehdit, kasten yaralama, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, mala zarar verme gibi pek çok suça karışan örgütün adresleri basıldı. Operasyonlar sonucunda ruhsatsız tabanca ve av tüfekleri, uyuşturucu madde ile çok sayıda senet ve paraya el konulurken Alanya'da yakalanan 1 kadın 6 kişi İlçe Jandarma Komutanlığında ifadeleri alındıktan sonra bu gün yoğun güvenlik önlenleri altında Alanya Adliyesine sevk edildiler.
Alanya Nöbetçi Cumhuhuriyet Savcılığında ifadeleri alınan 1 kadın 6 kişi sevk edildikleri nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklanarak Alanya L. Tipi Kapalı Cezaevine gönderildiler.

Kazaya karışan ehliyetsiz sürücü ve motosiklet sahibine 27 bin 460 TL ceza Kazaya karışan ehliyetsiz sürücü ve motosiklet sahibine 27 bin 460 TL ceza

F B395 A14 F39 4488 8 C0 F 69 B5 A011 C128

Editör: DAMLA ERCİYAS