Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Ak Parti Alanya İlçe Başkanlığı görevine atanan Mehmet Şarani Tavlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AGC Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ziyaretinde yerel gündeme ilişkin sohbet gerçekleşti. 

AK Parti binasında gerçekleşen ziyarette AGC Başkanı Coşkun, Tavlı ve ekibine görevlerinden dolayı kutladı. Üzerinde AGC logosu bulunan ve Tavlı’nın ismine hazırlanan kalem hediye eden Coşkun ‘Güzel kararlara imza atmanızı dileriz.’ dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tavlı, sürece ilişkin de bilgeler verdi. İlçe Yönetim Kurulu listesinin hazır olduğunu ve İl Yönetimine sunulduğunu kaydeden AK Parti İlçe Başkanı ‘Alanya’nın listesi hazır. Ancak diğer ilçelerle birlikte imzaya alınacağı için bekliyoruz. Ancak biz görevimizin başındayız ve çalışmaya devam ediyoruz.’ dedi. 
Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

ALKÜ STORE birbirinden renkli ürünlerle açıldı ALKÜ STORE birbirinden renkli ürünlerle açıldı

BAŞHEKİMDEN AGC’YE ZİYARET 

Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler, AGC Yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette sağlıkta gelişimler istişare edildi.
AEAH Başhekimliğine kısa süre önce atanan Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler, daha önce kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Başhekim Güler, soru üzerine Alanya’da yeni covit varyantına rastlanmadığını söyledi.  Başhekim Güler, yeni branşlar, kreş, onkoloji ve fizik tedavi merkez planlamasına yönelik bilgi paylaşımında bulundu. AGC Başkanı Gaye Coşkun, Yılmaz'a görevinde başarı dileğinde yineledi. 
Ziyaret fotoğraf çekimi ile son buldu.

Editör: DAMLA ERCİYAS