AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri Antalya çıkarması yaptı.  AGC heyetinin ilk durağı İletişim Başkanlığı Antalya Bölge Müdürü Esen Diler oldu.  Diler’in ardından Basın İlan Kurumu Antalya Şube Müdürü Nedim Engin ziyaret edildi. Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı İdris Taş ve yönetimini de cemiyet merkezinde eden AGC Yönetimi mesleki konular üzerine istişarelerde bulundu.

ALANYA SEMBOLÜ HEDİYE EDİLDİ

Mesleki görüşmelerin ardından kısa süre önce göreve başlayan Antalya Valisi Hulusi Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.  Ziyarette Vali Şahin’e Başkan Gaye Coşkun, AGC’nin yapısı ve üyeleri hakkında bilgi verdi. Coşkun, kamu kurum müdürlerine kendi kurumlarının faaliyetleri hakkında bilgi vermelerine müsaade etmesi nedeniyle Vali Şahin’e teşekkür etti.  
Sohbet ortamında geçen ziyaret anısına AGC Başkanı Coşkun, Vali Şahin’e Alanya L Tipi Kapalı Cezaevinde hükümlüler tarafından işlenen su kabağı hediye edildi.  

BAŞKAN BÖCEK’TEN ‘AYRIŞMA YOK’ MESAJI
AGC heyetinin son durağı ise Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek oldu. Başkan Böcek’in misafir ettiği AGC yönetimi ile samimi sohbet gerçekleştirdi. Alanya ve Antalya’ya ilişkin siyaset ve yatırımlar üzerine yapılan sohbette Başkan Böcek samimi cevaplar verdi. Seçimden sonra kimseyi ötekileştirmediğini ifade eden başkan Böcek, “Kimsenin siyasi fikri ile uğraşmadık. Kırmızı çizgileri aşmayan herkese eşit davrandık. Hizmet ederken de kimsenin siyasi düşüncesine bakmadık. Bundan sonrada aynı şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Sosyal demokrat belediyecilik gereği insanımıza dokunarak çalışacağız” dedi.

Alanya eski Kaymakamı Hasan Tanrıseven: Doğru mu yapmışız? Alanya eski Kaymakamı Hasan Tanrıseven: Doğru mu yapmışız?

Editör: DAMLA ERCİYAS