• BIST 89.494
  • Altın 341,334
  • Dolar 6,6746
  • Euro 7,2909
  • Antalya 15 °C
  • Ankara 8 °C
  • Adana 16 °C

ŞEYHİMİZ OLMASAYDI HALİMİZ DUMANDI

İhsan Arslan

Çin'in Wohan kentinden yola çıkan Koronavirüsü İpek Yolunu takip ederek Moğol atlıları gibi önüne çıkan tüm şehirleri yakıp yıkarak Orta Avrupa içlerine doğru ilerlemeye başladı.Ekin tarlasına girmiş Çekirge sürüsü gibi İran'ı tarumar ettikten sonra Gürbulak sınır kapısından ülkemize girmeye kalkınca karşısında Şeyhimizi buldu Koronavirüs dile geldi.
- Şeyh Hazretleri izin ver kapıdan içeri gireyim ,görüyorsun zina,evlilik dışı ilişki ,eşcinsellik,evlilik hayatında anal ilişki,regl döneminde ilişki arttı Ademoğlunu cezalandırmak için görevlendirildim.
   Dünya durdukça dursun, başımızdan eksik olmasın. Şeyh Efendimiz kendisini Koronavirüs ordusunun önüne atarak 
- Bire zındıklar siz ne diyorsunuz? Ben sağ oldukça bedenimi çiğnemeden bu topraklara adım atamazsınız ,içeri girmekte ısrarcı olursanız hepinizi badelerim. Deyince .
  Koronavirüs ordusu D...öt korkusuyla ülkemizi köprü gibi kullanmaktan vazgeçip Suriye üzerinden Akdenize inip deniz yolu ile İtalya'ya ayak bastı.
   Çizmeye ayak basan Koronavirüs, tarihte Alp Dağlarını aşarak Po Ovasına inen Hannibal'ın komutasındaki Kartaca Ordusu gibi İtalya'yı tarumar ettikten sonra Alp Dağlarını aşarak Fransa,Almanya içlerine doğru hızla ilerlemeye başladı.Manş Denizini aşarak İngiltere oradan Amerikaya kadar uzandı .Şimdilik Koronavirüs Pandemi haritası netlik kazanmış değil,yolculuğun ne kadar süreceği ,nereye kadar uzanacağı bilim adamları tarafındannetlik kazanmış değil.
   Sevgili Şeyhimizin bütün gayretlerine rağmen sınır kapısından giremeyen Koronavirüs ordusu ,sınırlarımızın yol geçen hanı gibi korumasızlığından yararlanıp sınırdan küçük bir gurup halinde sızmayı başardılar.Sağlık Bakanımızın açıklamalarından anlaşılacağı gibi her ne kadar ülkem insanı üzerinde yaptığı harabat Uluslararası Sağlık Örgütü Endeksine göre düşükte olsa azımsanmayacak bir panik yaratmış görünüyor. 
  Enseyi karartmıyalım bu günlerde gelir geçer.
   DUA VE SABIRLA .

Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Gerçek Alanya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 242 513 6 513