Alanya’nın okullarına TÜBİTAK teşekkürü

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2020 yılı TÜBİTAK 2204-A Lise ve 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmalarına ait ödül töreni gerçekleştirildi.

Alanya’nın okullarına TÜBİTAK teşekkürü

Ödül töreninde Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz bölge elemeleri ile Türkiye finallerinde başarılı olan okul, öğrenci ve danışman öğretmenlere ödüllerini verdi. Yılmaz, yarışmalarda başarı gösteren okul, öğrenci ve danışman öğretmenlere Alanya'nın eğitim başarılarına bir yenisini daha eklemelerinden dolayı teşekkür etti.
                                                                                                                                             TÜBİTAK 2204-B 14.ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI
                                                                                                                                                 OKUL BAŞARI BELGESİ-ORTAOKUL
Özel Alanya Ortaokulu (Kimya) Birincilik
Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu (Biyoloji) Birincilik
Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu (Yazılım) İkincilik
                                                                                                                                              ÖĞRENCİ BAŞARI BELGESİ-ORTAOKUL
Beyza Karaduman Özel Alanya Doğa Ortaokulu (Kimya) Birincilik
Eda Demir             Özel Alanya Doğa Ortaokulu (Kimya) Birincilik
H. Deniz Atalay  Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu (Biyoloji) Birincilik
Irmak Atalay       Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu (Biyoloji) Birincilik
Yağmur Duman  Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu (Yazılım) İkincilik
                                                                                                                                                               OKUL KATILIM BELGESİ-ORTAOKUL 
Bilim ve Sanat Merkezi
Özel Alanya Doğa Ortaokulu
Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu
                                                                                                                                                ÖĞRENCİ KATILIM BELGESİ-ORTAOKUL
Ayşe Ertürk (Bilim ve Sanat Merkezi)
Emsal Nevra Baykara (Bilim ve Sanat Merkezi)
Beyza Karaduman (Özel Alanya Doğa Ortaokulu)
Eda Demir (Özel Alanya Doğa Ortaokulu)
Hatice Deniz Atalay (Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu)
Irmak Atalay (Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu)
Yağmur Duman (Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu)
                                                                                                                                             ÖĞRETMEN KATILIM BELGESİ-ORTAOKUL
Özge Halil Duman (Bilim ve Sanat Merkezi)
Mehmet Selim Çobanoğlu (Özel Alanya Doğa Ortaokulu)
Ali Karadaş (Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu)
Alpaslan Akbaş (Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu)
                                                                                                                                                TÜBİTAK 2204-51. LİSE ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIMASI
Özel Bahçeşehir Alanya Fen Lisesi
                                                                                                                                                        ÖĞRENCİ KATILIM BELGESİ 
Emir Olgun                       (Özel Bahçeşehir Alanya Fen Lisesi) 
Güven Ayhan Gedikoğlu  (Özel Bahçeşehir Alanya Fen Lisesi)
                                                                                                                                            ÖĞRETMEN KATILIM BELGESİ
Özel Bahçeşehir Alanya Fen Lisesi        Mustafa Tok

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.